Zarafeti Evinize Taşıyın

  • 0

Zarafeti Evinize Taşıyın

Kategori : Blog

Zarafeti Evinize Taşıyın
Şık dolapların bulunduğu bir evde birçok kişinin hayali. Yeni bir eve girdiğinizde evi incelerken ilk göze çarpan dolaplardır. Dolaplar ne kadar güzelse ev de o kadar güzel görünür. Panorama incity mutfak firması olarak sizlere modern tasarımlı mutfak, banyo ve portmanto dolaplarımızı sunuyoruz.

Birbirinden renkli ve farklı tasarımlar ile tasarladığımız mutfak dolaplarını %100 kaliteli malzemeden üretiyoruz. Mutfak ve banyo dolapları sürekli olarak ısıya ve suya maruz kaldığı için kalitesiz malzemeden üretildiği taktirde kısa sürede işlevini yitirir. Firmamızda bunun bilincinde olarak kaliteli malzemelerden dolap üretimi yapıyor.

İstediğiniz Ebatlarda, İstediğiniz Desenlerde
Yaşadığınız ev sizin, bu nedenle her şeyi kendi zevkinize göre yapmalısınız. Tasarımları kendiniz belirlerseniz o kadar huzurlu bir yaşam sürersiniz. Firmamız, sizlere kendi tasarımınızı oluşturmanız için fırsat sunuyor. Hayalinizde canlandırdığınız mutfak, banyo ve portmanto dolabı modeli varsa bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamız kendi bünyesinde ana malzemesi ahşap olan dolapları üretiyor ve ardından satışa sunuyor. Satışa sunduğumuz dolap modellerinden beğendiğinizi evinize alabilirsiniz. Satın alırken ürettiğimiz dolaplarda küçük değişimler yapabilirsiniz. Kulpları değiştirebilir, dolabın rengini değiştirebilirsiniz ve dilerseniz ayna koydurabilirsiniz.

Hem Düzenleyici Hem Göz Zevki
Dolapsız bir ev hayal edebilir misiniz? Dağınık, karmaşık ve oldukça çirkin bir ev olurdu dolapsız bir ev. Mutfakta, evin girişinde ve banyoda kullandığımız dolaplar aslında bizim için oldukça değerli. Fakat onlara sadece düzenleyici olarak bakmamak gerekir çünkü onlar bizim kişiliğimizi evimize yansıtır.
Evinizde kişiliğinize göre farklı renk tonlarında ve farklı tasarımlarda portmanto dolabı başta olmak üzere mutfak dolabı ve banyo dolabı bulabilirsiniz. Firmamızın üretip satışa sunduğu dolap modellerini görebilmek için sitemizi inceleyebilir, detaylı bilgi için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tags :


Yorumunu paylaş

Instagram’da Takip Edin

[instagram-feed]

Son Yazılar