Lake Mutfak Dolapları ve Üretim Standartları

  • 0

Lake Mutfak Dolapları ve Üretim Standartları

Kategori : Blog

Lake Mutfak Dolapları

Günümüzde mutfak dolaplarinın üretiminde firmamız en kaliteli boyaları tercih ettiğinden dolayı hem uzun ömürlü hem de şık çözümler ortaya çıkartılmaktadır. Ev hanımlarının ömrünün uzun bir müddeti mutfaklarda geçtiği için kaliteli ve Premium bir havaya mutlaka ihtiyaçları olacaktır. Bunu sağlayabilmek için teknik ekibimiz tarafından birinci sınıf malzemelerle harika mutfak dolapları imal etmekteyiz. Son dönemin en popüler ve tercih edilen ürünü olan lake mutfak dolapları da mutfakların Işıl ışıl bir görünüme kavuşması için son derece uygun olan ürünlerdir. Lake boyanın en kaliteli bir şekilde uygulamış olduğu bu mutfak dolapları ile birlikte mutfaklarda aranan hijyenik ortam ve ışıltılı görünüm kolayca ortaya çıkartılabilmektedir.

Lake Mutfak Dolapları ve Üretim Standartları

Firmamız bütün mutfak dolabı çeşitlerinde olduğu gibi lake mutfak dolapları noktasında da oldukça hassas standartlar belirlemiş durumdadır. Bilhassa lake boyası gibi son derece hassas bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken uygulamalarda teknik bir ekip devreye girmektedir. Çünkü lake boyasının astar kısmının atılması oldukça önemlidir. Tamamen el işçiliğinin devreye girmiş olduğu bu noktalarda milimetrik ölçümler gerçekleştirilerek birinci sınıf mutfak dolapları imal edilmektedir. Lakenin en büyük özelliği ortamı ışıltılı bir görünüm katmasıdır. Tamamen parlak ve masif bir yüzeye sahip olduğu için de silme noktasında en çok tercih edilen ürünlerimiz lake mutfak dolaplarıdır. Renk parlaklığı noktasında da oldukça iddialı olan lake boyalı olan ürünlerde dekoratif amaçlı kullanım da ön plana çıkartılmaktadır. Gerek klasik mutfak türlerinde gerekse Amerikan tipi modern mutfak çözümlerinde lakeden imal etmiş olduğumuz mutfak dolapları ortama Premium bir hava katmaktadır. Lake dolapların masif bir yüzeye sahip olması sebebiyle de hiçbir şekilde yağ kir yiyecek artıkları ve nem birikmediğinden dolayı anti bakteriyel bir özellik taşımaktadır.

Ekonomik Fiyatlı Lake Mutfak Dolapları

Müşterilerimizin bizimle iletişime geçmesi neticesinde çok kısa bir süre içerisinde istedikleri renkte lake mutfak dolapları üretilmektedir. Tamamen garantili üretim konsepti gerçekleştiğinden dolayı bütün ürünlerimizde yüz güldüren sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Mutfağınızın ölçüsü alındıktan sonra bilgisayarlı çizimler neticesinde sıfır hata payı ile üretilmekte olan lake dolaplar ile mutfaklarınız çok daha güzel görünecek.

Tags :


Yorumunu paylaş

Instagram’da Takip Edin

[instagram-feed]

Son Yazılar