Küçükköy Mutfak Dolabı

  • 0

Küçükköy Mutfak Dolabı

Kategori : Blog

Küçükköy Mutfak Dolabı

Mutfaklar ev hanımları ve yemek yapmayı sevenler için önemli alanlardır. Düzenli olması ve güzel gözükmesi için mutfak tasarımlarına önem verirler. Mutfak gibi çok fazla malzemenin ve eşyanın kullanıldığı alanlarda dolaplar büyük işleve sahiptir. Küçükköy mutfak dolapları ile firmamız sizlere en özel ve sağlam dolap seçeneklerini sunmaktadır. Mutfağınızı nasıl düzenlemek istiyorsanız ya da nasıl bir dolap sahibi olmak istiyorsanız talepleriniz doğrultusunda tasarımlar yapılmaktadır. Ölçüleri, özellikleri, renk ve desenleri noktasında pek çok seçenek arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Sağlam ve uzun ömürlü malzemeler ile sizlere en iyi şekilde dolaplar sunulmaktadır.

Mutfak Dolapları İçin Özel Tasarımlar

Küçükköy mutfak dolapları mutfak alanlarınız için ideal büyüklükte dolap tasarımı sunmaktadır. Mutfak alanları bazı durumlarda kullanım alanı noktasında sınırlı olmaktadır. Bu alanlar için kullanımı kolaylaştırmak adına özel tasarımlar yapılabilmektedir. Kullanım alanlarını arttırmak ve kapakların kolay açılmasını sağlamak için sürgülü kapaklar kullanılabilmektedir. Geniş renk, desen ve malzeme seçeneği arasından uygun olanlar seçilerek tasarım yapılabilir. Son yıllarda yoğun olarak kullanılan akrilik, lake ve membran gibi malzemeler arasında seçim yapılabilir. Bu malzemeler uzun ömürlü ve dayanıklı olacak şekilde tasarlanmaktadır. Mutfakların nem oranının yüksek olması ve sıcak alanlar olması nedeni ile dayanıklılık önemlidir. Ahşap kullanılan bu yerlerde dayanıklı malzemeler ile yapılan tasarımlar diğer ürünlere göre daha sorunsuz kullanım imkânı tanımaktadır.

Dolap Seçenekleri

Küçükköy mutfak dolapları onlarca çeşit dolap tasarımı ile her zevke göre ürünü sizlere sunmaktadır. Firmamız tarafından yapılan tasarımlarda en temel amaç işlevsellik ve dekoratif olarak güzel gözükmesidir. İşlevsellik noktasında mutfak eşyalarının rahat şekilde kullanılabilmesi için özel alanlar ile üretilmektedir. Bu alanlar ve sistemler sayesinde daha fazla eşya daha az yer kaplayacak şekilde yerleştirilebilir. İşlevselliği kazanmak amacı ile kapak açılma ve kapanma mekanizmaları da özel olarak kullanılmaktadır. Dekoratif tasarım işlemlerinde ise çok geniş bir seçenek aralığı mevcuttur. Mutfaklara uygun olacak şekilde renk ve desen tasarımı yapılabilir. Fayanslar veya duvarların renklerine uyumlu olacak seçenekler kullanılabilir. Tüm bu seçenekler ile dilediğiniz şekilde bir dolap sahibi olabilirsiniz.


Yorumunu paylaş

Instagram’da Takip Edin

[instagram-feed]

Son Yazılar