Hayallerinizi Gerçeğe Çevirin

  • 0

Hayallerinizi Gerçeğe Çevirin

Kategori : Blog

Pek çok kişi kiralık evde otururken masraf yapmak yerine kendi evini aldığında hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Eğer sizin de evinizin tasarımına yönelik hayalleriniz varsa Mon Reve mutfak olarak sizlere yardımcı olalım. Dolaplar, bir evin olmazsa olmaz parçalarıdır. Birçok eşyayı dolapların içine yerleştirdiğimiz gibi evimizi modern gösteren eşyalar da dolaplardır.

Seçmiş olduğunuz dolap modelleri sizin karakterinizi yansıtır. Lüks tasarımlarda dolap modeli seçtiğiniz zaman modernliği ön planda tuttuğunuzu, sade dolapları seçtiğiniz zaman da zarif biri olduğunuzu ortaya koyarsınız.

Her Zevke Hitap Eden Dolaplar
Firmamızda modern tasarımlarda da, sade tasarımlarda da ve farklı modellerde banyo, mutfak ve portmanto dolapları bulunuyor. Günün büyük çoğunluğunu geçirdiğiniz mutfağınızın tasarımını kendiniz oluşturabilirsiniz. Ne renk istiyorsanız ya da nasıl modelleri kullanmak istiyorsanız firmamızdan hayalinizdeki tasarımı gerçeğe çevirebilirsiniz.

Dilerseniz firmamızın tasarlamış olduğu mutfak, portmanto dolapları ve banyo dolaplarını da evinize taşıyabilirsiniz. Sitemizden beğendiğiniz bir dolap modelinin kulp seçimini, renk tonunu ve ayna seçimini kendi zevkinize göre değiştirebilirsiniz. Bunun için gerekli olan tek şey dolabın konulacağı yerin ölçüsüdür.

İster Tek Renk, İster Rengarenk
Cıvıl cıvıl bir evde oturmak isteyebilirsiniz. Bunun için işe eşyalardan başlamalısınız. Eşyalarınız ne kadar renkli olursa evinizde o kadar canlı olur. Bunun için firmamız farklı renk tonlarında dolap üretimi ve satışı yapıyor. Mor, pembe, kırmızı, turuncu, yeşil ve daha birçok canlı rengi evinize satın alacağınız dolaplara uygulatabilirsiniz.
Fazla renkten hoşlanmayanlar ve sadelikten yana olan ev sahipleri için de firmamızda birbirinden güzel koyu renkli ve sade modellerde dolap tasarımları mevcut. Zevkinizi yansıtan mutfak, banyo ve portmanto dolaplarımızı görmek istiyorsanız sitemizi incelemeniz yeterli. Beğendiğiniz model hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tags :


Yorumunu paylaş

Instagram’da Takip Edin

[instagram-feed]

Son Yazılar