Giysi dolabı modelleri

  • 0

Giysi dolabı modelleri

Kategori : Blog

Şık ve Kullanışlı Giyisi Dolapları

Dolaplar yaşam alanları ve ofis gibi yerlerde kullanılan mobilyalardır. Giysi dolapları ise özelliklerde evlerde kullanılmaktadır. İçerisinde konulan kıyafetlerin ve diğer eşyaların dağınıklığını önlemek ve içerisinde çok daha fazla eşya konulması için özel olarak üretilmektedir. Giysi dolabı modelleri ağırlıklı olarak kullanılmak istenilen alana uygun olarak üretilmektedir. Firmamız ihtiyacınız olan elbise dolaplarını evinizin uygun gördüğünüz alanına uyacak ölçü ve özelliklerde üretmektedir. İçerisinde koyduğunu eşyalarınızın ve kıyafetleriniz için geniş alan sunması için içerisinde özel bölümler ve kapaklar bulunabilmektedir. İsterseniz kapaklı isterseniz de sürgülü şekilde tasarlanan modeller arasından seçim yapabilme rahatlığına sahipsiniz.

En İdeal Boyutlarda Kullanışlı Modeller

Giysi dolabı modelleri firmamız tarafından kullanılacakları alanlara özel olarak tasarlanmaktadır. Firmamız bu işlem için ücretsiz keşif ve tasarım hizmeti sunmaktadır. Dolaplarınızı kullanacağınız alan için gerekli ölçü alma işlem adresinizde yapılmaktadır. Kullanım alanına ve ölçülerine göre özel dolap tasarımları yapılabilmektedir. Dolaplar için yapılan tasarımlarda kullanışlı olması ve uzun ömür sağlaması önemlidir. Kullanım alanı az olan alanlarda dolaplar kapak sistemi yerine ray sistemi ile üretilebilmektedir. Bu sayede dolapları daha rahat kullanabilirsiniz. Dolapların içerisine kendi tercihinize göre uygun olan alanların yerleştirilesini sağlayabilirsiniz. Askılık, çekmece ve benzeri seçenekler arasından kendiniz için uygun olanını seçebilirsiniz. Özel tasarımlarımız ile elbise dolaplarınızda çok daha geniş kullanım alanını çok daha küçük dolaplar ile sağlayabilirsiniz.

Dilediğiniz Özelliklerde Ürünler

Giysi dolabı modelleri isteğiniz doğrultusunda tasarlanabilmektedir. Dilerseniz camlı ya da camsız modeller tasarlayabilirsiniz. Özellikle giyim odası tasarımlarında kapak olmayan modeller daha çok tercih edilmektedir. Bu şekilde kapaklar olmadan doğrudan neyin nerde olduğunu görebilirsiniz. Kapaklar olmadan daha düzgün bir alana sahip olabilirim derseniz bu seçeneği değerlendirebilirsiniz. İsterseniz de camlı modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle geniş kullanım alanı sunması ve şık tasarımları bulunması ile sürgülü modeller çok kullanılmaktadır. Son dönemlerde çıkan kapak modelleri ve seçenekleri sayesinde oldukça şık ve modern ürünler elde edilebilmektedir. Akrilik, mebran, high gloss ve lake ürünler ile dolaplarda daha iyi sonuçlar alınabilmektedir. Bu ürünler daha fazla model ve renk seçeneği sunması ile de öne çıkmaktadır.

Tags :


Yorumunu paylaş

Instagram’da Takip Edin

[instagram-feed]

Son Yazılar