Fulya Mutfak Dolabı

  • 0

Fulya Mutfak Dolabı

Kategori : Blog

Modern Evlere Yakışan Fulya Mutfak Dolabı

Şişli ilçesine bağlı bir bölge olan Fulya, birçok farklı merkezi semt ile çevrili olmakla birlikte İstanbul’un en büyük yerleşim merkezlerinden birini oluşturmaktadır. Modern bir yerleşim merkezi sağlayan Fulya’da günümüzde birçok rezidans yapıları yer alırken, bu yapılarda modern mimari ile inşa edilmiş evler yer almaktadır. Bu modern yapılı evlere uygun bir şekilde mobilya ve ev tasarımları gerçekleştirilirken, dekorasyonunda en önemli noktalarından birisi iyi bir mutfak elde edilmesidir. Bu nedenle firmamız Fulya mutfak dolabı hizmetleri konusunda modern evlere yakışan tasarımlar sağlamaktadır. Tasarımlarda en ince çizgiler ile modern görünümler elde edilirken, mimari yapı ile tamamen bir uyum sağlayan sonuçlar elde edilmektedir.

Aykırı Renkler İle Fulya Mutfak Dolabı

Genellikle yapılarda mutfak dekorasyonu gerçekleştirilirken kullanılan mobilyalar için beyaz, krem rengi, siyah ve kahverengi gibi temel renkler tercih edilmektedir. Fakat Mutfak City firması olarak Fulya mutfak dolabı tasarımlarında aykırı fikirleri önemsiyoruz. Yani mutfağında farklı bir tasarım ve bambaşka bir renk isteyen müşterilerimiz için tasarımlarımızı gerçekleştirirken sarı, turuncu, kırmızı, bordo, mürdüm rengi, vişne rengi veya lacivert gibi birçok farklı renk ile uygulama sağlayabiliriz. Aykırı renklerin kullanılması ile birlikte ev yapısında daha canlı ve daha elit bir görünüm sağlanması mümkün hale geliyor. Klasiğin dışında bir yaşam sürmek isteyen ve yeniliğe açık olan insanlar için firmamız tüm yenilikçi ve öznel fikirleri benimsiyor.

Fulya Mutfak Dolabı Nasıl Yapılmalıdır?

Sıfır olarak satın aldığınız bir evde veya yeni satın aldığınız bir evde Fulya mutfak dolabı yaptırmak istiyorsanız veya evinizin mutfak dolaplarını değiştirmek istiyorsanız, öncelikle firmamız ile bağlantıya geçmeniz gerekir. Firmamız ile yaptığınız görüşme sonrasında çeşitli renk ve malzeme seçenekleri ile birlikte yapılacak olan mutfağın ana planları çizilir. Planlar bilgisayar üzerinde üç boyutlu hale getirilir. Keşif çalışması sırasında elde edilen boyutlara, yapının genişliğine ve özelliklerine göre en uygun hale getirilen dolaplar özel bir şekilde atölyelerimizde üretilir. Bu malzemeler ile uygulamaya hazır hale getirilir. Uygulanan mutfak için garanti süresi ve kullanım konforu sağlanarak işlem tamamlanır.


Yorumunu paylaş

Instagram’da Takip Edin

[instagram-feed]

Son Yazılar