Farklı Şekillerde Dolap Tasarımları

  • 0

Farklı Şekillerde Dolap Tasarımları

Kategori : Blog

Uzun yıllardır kullandığınız dolaplardan sıkıldıysanız artık değişim yapma zamanı geldi demektir. Rutin düz ve sade modellerde dolapları kullandıysanız evinize biraz değişim yaparak farkındalık yaratabilirsiniz. Mabeyn Marmara mutfak firması olarak sizlere farklı şekillerde üretilmiş dolap tasarımları sunuyoruz.
L şeklinde dönen, çaprazlama giden, inişli çıkışlı ve daha farklı modellerde mutfak-banyo dolabı yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizler farklı tasarımlarda dolap tasarlayarak evinize yerleştiriyoruz. Sadece mutfakta değil banyo dolaplarında da değişim yapıyoruz. Dilerseniz farklı şekillerde dilerseniz sade modellerde dolap yaptırarak kendinizi yenileyebilirsiniz.

Zevkinizi Değerlendirin
Herkesin zevk aldığı tasarım farklıdır. Kimisi sade modellerden hoşlanırken kimisi canlı modellerden hoşlanır. Bizler de farklı zevklere hitap ederek hem evinizi güzelleştiriyoruz hem de farklı modeller ile fark yaratmanızı sağlıyoruz. Dilerseniz kendi tasarımınızı da bizimle oluşturabilirsiniz. Bunun için bize hayalinizdeki tasarımı anlatmanız yeterli.

Bizler kaliteli malzemeler ile dolap üretimi yapıyoruz. Ürettiğimiz dolapları da satışa sunuyoruz. Sizler bu dolaplarda kendi zevkinize hitap edecek şekilde değişiklik yapabilirsiniz. Kulpların modelini değiştirebilir, dolabın boyasını değiştirebilir veya ekstra ayna koydurabilirsiniz.

Tamamen Kaliteli Malzemeler
Portmanto dolabı da dahil olmak üzere tüm malzemelerimiz %100 kaliteli. Sizlere daha uzun ömürlü dolap sunabilmek için malzemelerimizi ahşaptan seçiyoruz. Ahşap malzeme hem ısıya hem sıvıya dayanıklı olduğu için uzun yıllar kullanabilirsiniz. Öbür türlü kısa süreli kullanabileceğiniz dolaplar olur ve hiçbir verim alamazsınız.

Firmamızdan kaliteli ve şık tasarımlarda mutfak, banyo ve portmanto dolabı satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlarda satışa sunduğumuz dolapları anında sipariş ederek ücretsiz kargo ile sahip olabilirsiniz. Tasarımlarımızı görmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlere kaliteli ve güvenli hizmet vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek kaliteli dolaplara sahip olabilirsiniz.

Tags :


Yorumunu paylaş

Instagram’da Takip Edin

[instagram-feed]

Son Yazılar