Essenora Evleri Mutfak Modelleri

  • 0

Essenora Evleri Mutfak Modelleri

Kategori : Uncategorized

Yaşam alanları içerisinde en çok zaman geçirilen yer mutfak alanlarıdır. Essenora evleri mutfak modelleri üzerinde uygulanan pek çok tasarım modeli vardır. Bu evlerin iç alanları düşünülerek yeni mutfak modelleri üretilmeye başlanmıştır. Mutfak modelleri arasında Amerikan mutfak modelleri, bu evlerde tercih edilen bir model olabilir. Her ev sahibinin beğenebileceği tarzda modeller vardır. Mutfak dolaplarının kullanışlı olması kadar güzel bir görünüm vermesi de önemli bir yere sahiptir. Bu dolapların beyaz renkli olan modelleri de yine üretimde tercih edilir. Bunun dışında her renk ve modelde farklı tasarımları üretilebilir.

Banyo Dolaplarında Kaliteli Tasarımlar
Banyo dolaplarında genel olarak beyaz renkli modeller kullanılır. Beyaz renk temizliği ifade ettiği için bu alanlarda sağlıklı görüntü vermesi nedeniyle tercih edilir. Bu dolap modellerinin temizleme işlemleri de çok kolay olmaktadır. Tercih edilen modele göre detayları daha az olabilir. Bu durumda hafif nemli bir bez ile kolayca temizleme işlemleri yapılabilir. Dolapların temizleme işlemlerinde bezlerin çizmeyecek kalitede olması gereklidir. Beyaz renk olduğu için detaylarına zarar vermemesi adına ıslatılıp temizleme işlemlerinin yapılması tavsiye edilir.

Portmanto Dolaplarında Tasarımsal Motifler
Portmanto dolapları modellerinde kullanışlı olanlar daha fazla üretilir. Giysilerin düzenli olarak yerleştirilmesinde askılı olan modellerde tercih edilir. Ancak salonlara giriş alanlarında yer aldıklarından dolayı giysi askısı tercih edilmez. Bunun yerine kapı arkası askılık modelleri kullanılır. Bu dolap modellerinin hepsini firmamızdan tercih edebilirsiniz. Dolap modellerinin tasarımı esnasında farklı modellerin çizimi yapılır. Bu çizim işlemlerinden sonra evinizin modeline göre uyumlu olması halinde tam ölçüleri alınarak üretime girer. Evinizin konumu itibariyle en iyi duruş veren ve kullanışlı olan modeli tercih etmeniz gerekir. Bunun için firmamıza istediğiniz modeli açıkça belirtmeniz gereklidir.

Tags :


Yorumunu paylaş

Instagram’da Takip Edin

[instagram-feed]

Son Yazılar