Banyo ve Mutfak Dolaplarında Kaliteli Seçimler

  • 0

Banyo ve Mutfak Dolaplarında Kaliteli Seçimler

Kategori : Blog

Bulvar Atakent mutfak olarak, her türlü ürün tasarımını başarı ile gerçekleştirmekteyiz. Tasarımlarımızda, kalite ve şıklık ön plandadır. Mutfak tasarımlarında, ahşap tasarımlı veya parlak görünümlü mobilyalar öne çıkar. Daha çok bölmeleri olan, mutfakta alan yaratan tasarımlar tercih edilecektir. Askılar, kepçe ve kaşıklar için, şık tasarımlı düzeneklerdir. Kilerler de farklı boyutlarda tasarlanıp, mutfakta kolaylıklar sunacaktır. Her boyutta, uygun ölçülerde mutfak tasarımlarımız mevcuttur. Hem şık hem de fonksiyonel mutfaklar için, firmamızdan yardım almanız önerilir.

Portmantolar Günlük Yaşamın Vazgeçilmez Parçalarıdır
Portmanto dolapları günlük yaşamda oldukça önemli bir yere sahiptir. Elbise odaları tasarımlarımız için de farklı özellikte ve ebatlarda uygulamalarımız mevcuttur. Portmantodan verim alabilmenin en güzel yolu, en ufak bir girinti ve aralığın bile raf olarak değerlendirilmesidir. Çekmeceler, farklı ölçülerde tasarlanırsa, kravat, eşarp gibi giysiler için de küçük bölmeler yaratılabilir. Bu durum etrafta dağınıklığın olmaması için önem taşır. Kapı girişlerinde veya antrelerde yapılacak portmantolar ise, kaban, ceket ve mantolar için uygun çözümler sunacaktır. Portmantolar içerisinde önemli bir unsur da kaliteli tasarımların olmasıdır. Çevre koşullarına dayanıklı malzemeden üretilen dolaplar, uzun süre kullanım sağlayacaktır. Portmanto dolap tasarımlarında firmamızın model çeşitliliği oldukça fazladır.

Banyo Dolaplarında Her Zevke Uygun Tasarımlar
Banyo dolaplarında her zevke uygun tasarımlar, firmamızda üretilmektedir. En dar alanları bile değerlendirebilecek kullanışlı dolap tasarımlarımız mevcuttur. Özel ölçüye göre tasarlanan bu dolaplarda şıklık kadar, kalite de öne çıkan unsurlar arasındadır. Banyonun döşeme rengine göre farklı renk ve desenlerde dolap tasarımlarımız gerçekleştirilmektedir. Çekmece sayısı ve dolap yüksekliği, alana göre değişim gösterecektir. Banyo nemine dayanacak özellikte tasarımlarımız bulunur. Zevkli, şık ve kaliteli banyo dolapları için, firmamızın tercih edilmesi önerilir.

Tags :


Yorumunu paylaş

Instagram’da Takip Edin

[instagram-feed]

Son Yazılar