Banyo, Mutfak ve Portmantolar İçin Gösterişli Tasarımlar

  • 0

Banyo, Mutfak ve Portmantolar İçin Gösterişli Tasarımlar

Kategori : Blog

Alya onist mutfak farklı tasarımları ile öne çıkan modeller sunmaktadır. Firmamız, mutfak, banyo ve portmanto dolaplarında farklı seçenekler sunmaktadır. Bu seçenekler arasında özellikle, mutfak dolapları ayrı bir yer tutar. Günün en önemli bölümünü mutfakta geçiren ev hanımları için, kullanışlı tasarımlar öne çıkmaktadır. Mutfak dolaplarında lake ya da ahşap tasarımlar, country çizgiler öne çıkan özelliklerdir. Bir mutfaktan maksimum verim almak için, alan içinde yer darlığı yaratmayan dolap tasarımları önem taşır. En fazla dolap miktarını, en optimal şekilde yerleştiren firmamız, bu konuda tercih edilen kuruluşlar arasındadır.

Banyolarda Şık Dokunuşlar
Son zamanlarda banyolar, şık görünüşleri ile farklı dekorasyon tasarımlarına ilham kaynağı olmaktadır. Eskiyen banyoların tadilatında hem şık hem de kullanışlı tasarımlar yaratmak isteyenlere öneri, firmamız hizmetlerinin incelenmesidir.
Banyo dolabı tasarımında, en önemli unsur, suya ve neme dayanıklı olmasıdır. Banyolar, genellikle nemli bir yapıya sahip yerlerdir. Yeterli havalandırma sistemi de bulunmazsa, durum daha da bunaltıcı olacaktır. Böyle ortamlar için seçilecek banyo dolapları, zemin döşemeleri, ısıya ve rutubete dayanıklı yapıda olmalıdır. Bu durumlara uygun kalitede ve şık banyo dolabı tasarımlarımız mevcuttur. Banyolar için, bornoz, havluluk için özel bölmeleri olan askılı ve çekmeceli tasarımlarımız yer alır.

Portmanto Yaptırmak İsteyenler İçin Öneriler
Portmanto dolapları için verilecek tavsiye, uygun büyüklükte ve farklı çekmece ve raflara sahip tasarımların tercihidir. Ne kadar çok raf sistemine sahip olursa, bir portmanto o kadar kullanışlı olacaktır. Portmantolar için, dar sıkışıklığı yaratmayan çizimlerin de tasarlanması önemlidir. Bu konuda, firmamız, uzman ekibi ile en uygun çözümü sunacaktır. Yatak odaları, antre ve salonlarda, farklı ebatlarda şık dolap tasarımlarımız mevcuttur. Kullanışlı ve şık dolap tasarımları için, firmamızdan hizmet almanız önerilir.

Tags :


Yorumunu paylaş

Instagram’da Takip Edin

[instagram-feed]

Son Yazılar