Ataköy Mutfak Dolabı, Ataköy Mutfak Dolapları

  • 0

Ataköy Mutfak Dolabı, Ataköy Mutfak Dolapları

Kategori : Blog

Ataköy’e Özel Mutfak Dolapları

Günümüzde evlerde ve iş yerlerinde yoğun şekilde kullanılan eşyaların arasında dolaplarda bulunmaktadır. Dolaplar içerisine çok fazla eşya konulabilmesi ve düzenli durmasını sağlaması sayesinde tercih edilmektedir. Mutfak dolapları da mutfaklarda çok fazla kullanılmaktadır. Dekoratif olarak alanların güzel gözükmesini sağlamasının yanı sıra dolapların içerisine mutfak eşyaları ve benzeri malzemeler ile birlikte gıda seçenekleri de konulabilir. Ataköy mutfak dolapları ile evinizin ve istediğiniz her yerin mutfağı özel şekilde düzenlenebilir. Geniş renk, desen ve model seçeneği ile mutfaklarınızın güzel gözükmesi için bizi tercih edebilirsiniz. Sahip olduğumuz tecrübe ile sizlere en güzel alanların tasarlanması için yardımcı olmaktayız.

Her İhtiyaca Uygun Dolap Özellikleri

Ataköy mutfak dolapları mutfak alanlarında ihtiyacınız ve tercihleriniz doğrultusunda tasarımlar yapmakta ve üretimleri gerçekleştirmektedir. Mutfaklarınız için en sağlam malzemelerden dolapların üretimleri yapılmaktadır. Mutfakların içerisinde yemek ve benzeri şeylerin pişirilmesi nemli ve sıcak bir ortamın oluşmasını sağlar. Bu ortam özellikleri dolap gibi ahşap malzemeden üretilen şeylerin çabuk bozulmasına neden olabilir. Firma olarak nemden ve sıcaktan kolay şekilde etkilenmeyecek malzemeleri ile dolap üretimleri gerçekleştiriyoruz. Sağlam ahşap malzemeler ile sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz dolaplara sahip olabilirsiniz. Özellikle kullanım alanı az olan mutfaklar için rahat şekilde kullanılabilecek özel dolaplar üretilmektedir. Sürgülü kapak tasarımları dolapların kullanımını kolaylaştırır. Dolapların üretiminde kullanılan diğer malzemeler de hem kullanım kolaylığı sunmak hem de uzun süre kullanmak noktasında avantaj sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır.

Farklı Tasarımlarda Seçenekler

Ataköy mutfak dolapları ile en özel tasarımlara sahip dolaplara sahip olabilirsiniz. Dolap tasarımlarında özel ahşap malzemeler tercih edilmektedir. Lake, akrilik ve high gloss gibi özel malzemeler kullanılarak dolapların dekoratif olarak güzel gözükmesi ve sağlam olması sağlanır. Bu malzemeler son yıllarda dolap tasarımlarında yoğun olarak kullanılır. Parlak ve estetik bir görüntüye sahip olmalarının yanı sıra dayanıklılıkları ile de göz dolduran dolapların oluşmasını sağlar. Evlerde diğer eşyalar ile uyum sağlayabilecek dekorasyon özellikleri bu ürünler ile sağlanabilmektedir. Geniş ürün seçeneği içerisinde farklı renk, desen ve model seçenekleri bulunmaktadır. Bunlara ek olarak dolapların kapak ve çekmece özellikleri de ihtiyaçlara göre tasarlanabilir.


Yorumunu paylaş

Instagram’da Takip Edin

[instagram-feed]

Son Yazılar